Head of Media Planning Buying

Budapest, Hungary

Digitális innováció. Integrált médiatervezés. Csapatvezetés. Projektmenedzsment.
Belevágnál? Jelentkezz hozzánk!

Head of Media Planning and Buying

Sok éves médiaügynökségi tapasztalattal rendelkezel? Átlátod a média piacot és a tervezési és megvalósítási folyamatokat is? Több éves vezetői tapasztalattal rendelkezel? Olvass tovább, mert lehet, hogy Téged keresünk!

Head of Media Planning and Buying pozícióban az alábbi feladatokat bízzuk Rád:

  • a teljes integrált media planning és buying team vezetése (26 fő)
  • 4 integrált team leader közvetlen vezetése
  • szakmai standardok felállítása és munkafolyamatok javítása
  • szenior szakértői támogatás a csapat számára
  • szakértői anyagok szakmai minőségbiztosítása, pl. tenderek és éves stratégiák esetén
  • erőforrástervezés, kapacitásallokáció, valamint csapatokon átívelő feladatok menedzsmentje
  • az ügyfélkiszolgálás minőségének biztosítása, működési SLA-k kidolgozása és betartása együttműködésben a Client Directorral
  • partnerstratégia alapján a digital trading végrehajtása
  • az első évben a folyamatban lévő szervezeti változások támogatása, megvalósítás vezetése

    Téged keresünk, amennyiben…
    • Legalább 10 éves médiaügynökségi tapasztalatod van
    • Legalább 4 évig foglalkoztál integrált, vagy digitális kampánytervezéssel
    • Jól ismered a média piacot és a legfontosabb trendeket
    • Vezettél már legalább 5 fős csapatot
    • Angol nyelvtudásod tárgyalási szintű
    • Jól tudsz adaptálódni a feszített munkatempóhoz, sőt, élvezed is a pörgést
    • Határozott fellépésed van, ugyanakkor asszertívan kezeled a nézeteltéréseket

    Amire Tőlünk számíthatsz:
    • Versenyképes juttatási csomag
    • Szakmai fejlődési lehetőség és nagy felhatalmazás
    • Elkötelezett, fiatal csapat
    • Kellemes, inspiráló munkakörnyezet, mindig tea és kávé vár Rád az irodában
    • Hetente 2 nap Home Office

    Ha érdekel a lehetőség, küldd el friss önéletrajzod rendszerünkön keresztül, vagy a [email protected] email címre!